BILATERÁRNÍ SCHŮZKY A KONFERENCE - BIOKET

Jste výzkumná instituce nebo firma zabývající se procesy a technologiemi pro využití biomasy


Technologické centrum AV ČR v rámci aktivit mezinárodní sítě Enterprise Europe Network vás srdečně zve na konferenci a B2b jednání na akci BIOKET. Vše se uskuteční virtuální formou ve dnech 1. - 19. 3. 2021.

V současné době je již registrováno přes 300 účastníků z 20 zemí. Pokud tedy hledáte partnera do výzkumného projektu nebo jste firma se zaměřením na produkci biomasy či z oblasti zemědělství, potravinářství, chemického průmyslu aj., neváhejte a zaregistrujte se co nejdříve na odkazu níže.

(registrace je otevřena až do 15. 3. 2021)

BIOKET konference - BIOeconomy´s Key Enabling Technologies (KETs) si klade za cíl přispět k využívání KETs v bioekonomickém sektoru a podpořit tak rozvoj zelené ekonomiky.

Po přihlášení vyplňte svůj profil – pro poptávku, nabídku, expertizu, Partner Search atd. - na základě této informace si vás budou moci vybírat ostatní účastníci pro bilaterární schůzky.

Kontakt pro další informace a podporu: Radka Hávová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , mobil: 724 331 015

Registracehttps://bioket-2021.b2match.io/

 

zdroj: TC AV ČR


Vytisknout